Közvetítések: folytatódik a női kézilabda Európa-bajnokság, rangadót játszik az Újpest

Dánia a svédek, míg Franciaország az oroszok ellen kezdi meg középdöntős szereplését a női kézilabda Európa-bajnokságon, de labdarúgást és férfi vízilabdát is láthatunk többek között pénteken.

Fotó: Insidethegames

10.00: Autósport, Forma-1, Abu-dzabi Nagydíj, Forma-1, 1. szabadedzés (M4 Sport)
11.20:
 Biatlon, világkupa, Hochfilzen (Ausztria), női sprint (Eurosport 1)
13.45: Sznúker, Skót Open, negyeddöntő (Eurosport 1)
14.10: Biatlon, világkupa, Hochfilzen (Ausztria), férfi sprint (Eurosport 1)
15.40: Síugrás, sírepülő-világbajnokság, Planica (Eurosport 1)
17.30: Férfi vízilabda, OB I, 14. forduló, FTC-Telekom Waterpolo–OSC (M4 Sport)
19.45: Sznúker, Skót Open, negyeddöntő (Eurosport 2)
18.15: Női kézilabda, Európa-bajnokság, középdöntő, Franciaország–Oroszország (Sport 1)
20.00:
 Labdarúgás, NB I, 14. forduló, Újpest FC–Puskás Akadémia FC (M4 Sport)
20.00: Ökölvívás, profi gála, Bacskai Balázs–Nick Klappert (Sport 2)
20.30: Női kézilabda, Európa-bajnokság, középdöntő, Dánia–Svédország (Sport 1)
20.45: Labdarúgás, Serie A, 11. forduló, Sassuolo–Benevento (Digi Sport 1)
21.00: Labdarúgás, Premier League, 12. forduló, Leeds United–West Ham United (Spíler 1)
21.00: Labdarúgás, Ligue 1, 14. forduló, Saint-Étienne–Angers (Digi Sport 2)
21.00: Labdarúgás, La Liga, 13. forduló, Valladolid–Osasuna (Spíler 2)

Forma 1,Kézilabda,Vízilabda,Ökölvívás,Sznúker,Autósport,síugrás,biatlon

Kamion Eb: Kiss Norbert a szezonzárón is nyert egy futamot

2021.10.17. 18:20
Az immáron háromszoros Európa-bajnok Kiss Norbert megnyerte a kamionos Európa-bajnokság misanói hétvégéjének vasárnapi főfutamát.

Női kézilabda BL: magabiztos győri győzelem Dániában

2021.10.17. 17:55
A Győri Audi ETO KC 31-26-ra győzött a dán Odense otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

WTCR: hatodik lett Michelisz a franciaországi záró futamon

2021.10.17. 16:15
A hatodik helyen zárta a túraautó-világkupa (WTCR) második franciaországi futamát Michelisz Norbert, míg a győzelmet Jean-Karl Vernay szerezte meg.

Ökölvívás: több nagy meglepetés a hétvége mérkőzésein

2021.10.17. 13:00
Számos nagy bokszmeccset rendeztek a hétvégén világszerte és több összecsapás is meglepő eredménnyel zárult.

Vízilabda: vb-bronzérmes a magyar női juniorválogatott!

2021.10.16. 18:50
Harmadikként zárta a junior-világbajnokságot a magyar női junior vízilabda-válogatott miután a bronzmérkőzésen 12-10-re legyőzte Olaszországot.

Női kézilabda BL: döntetlent játszott az FTC

2021.10.16. 17:45
Az FTC-Rail Cargo Hungaria hazai pályán 31-31-es döntetlen ért el a dán Esbjerg ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

Kamion Eb: Kiss Norbert harmadszor is Európa-bajnok!

2021.10.16. 15:15
Kiss Norbert egy büntetés miatt második lett a kamionos Európa-bajnokság misanói fordulójának első versenyén, de így is elegendő pontot szerzett ahhoz, hogy karrierje során harmadszor is …

Forma-1: minden idők leghosszabb szezonja lesz a következő

2021.10.15. 21:05
Elfogadta a 2022-es versenynaptár tervezetét a Forma-1 vezetősége. A következő szezonban minden eddiginél több versenyt rendeznek.

Kézilabda Bajnokok Ligája: könnyed veszprémi győzelem Portóban

2021.10.14. 22:30
A Telekom Veszprém 30-23-ra győzött a Porto otthonában a kézilabda Bajnokok Ligája mai játéknapján.

Kézilabda Bajnokok Ligája: hazai pályán veszítette el veretlenségét a Szeged

2021.10.14. 20:30
Első vereségét szenvedte el a Bajnokok Ligájában a Pick Szeged, miután a hazai pályán 34-30-ra alulmaradt a norvég Elverummal szemben.