Közvetítések: kupák minden mennyiségben

Dorogi László
Dorogi László

Gulácsi Péterék a Német Kupa elődöntőjéért, a Barcelona a spanyol Király Kupa fináléjáért játszik.

10.00: Sznúker, Gibraltár Open, 1. forduló (Eurosport 2)
10.50: Sílövészet, ifjúsági és junior világbajnokság, Obertilliach (Eurosport 1)
11.00: Tenisz, WTA-torna, Lyon (Digisport 2)
12.30: Tenisz, WTA-torna, Doha (Digisport 1)
13.05: Sílövészet, ifjúsági és junior világbajnokság, Obertilliach (Eurosport 1)
13.15: Futsal, férfi Európa-bajnoki selejtező mérkőzés, Magyarország-Izrael (M4 Sport)
13.15: Északisí, világbajnokság, sífutás, férfi 15 km szabadstílus, Obertsdorf (Aréna 4)
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti (Sport 2)
15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Zalaegerszeg (M4 Sport)
15.00: Tenisz, WTA-torna, Lyon (Digisport 3)
16.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Dinamo Tbiliszi (Duna World)
16.25: Röplabda, női Challenge Kupa, MCM-Diamant Kaposvár - Alba Blaj (Digisport 2)
17.05: Északisí, világbajnokság, síugrás, női nagysánc, Oberstdorf (Eurosport 1)
17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Budafok (M4 Sport)
17.30: Tenisz, WTA-torna, Lyon (Digisport 3)
17.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Mosonmagyaróvár (Duna World)
18.00: Északisí, világbajnokság, síugrás, női nagysánc, Obertsdorf (Aréna 4)
18.15: Sznúker, Gibraltár Open, 1. forduló (Eurosport 1)
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Napoli (Digisport 1)
18.30: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, Telekom Veszprém-Nantes (Sport 1)
18.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Essen-Kiel (Sport 2)
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Aston Villa (Spíler 1)
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Leicester (Digisport 2)
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Rennes (Digisport 3)
19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam (Eurosport 2)
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mol Fehérvár-Paks (M4 Sport)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Udinese (Digisport 1)
20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Barcelona-Sevilla (Sport 1)
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, RB Leipzig-Wolfsburg (Sport 2)
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux - Paris Saint-Germain (Digisport 3)
21.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Stoke City-Swansea (Aréna 4)
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester United (Digisport 2)

Nyitó kép: Getty Images

http://www.sportfaktor.hu/./pages/sportfaktor/contents/article/58759/pics/lead_800x600.jpg
Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Kézilabda,NB I,Serie A,röplabda,Premier League,Vízilabda,Tenisz,Futsal,Király Kupa,Sznúker,Lósport,sílövészet,Németország,Északisí-világbajnokság

További cikkek

Csapatsportok

Közvetítések: főszerepben a férfi kézilabda-világbajnokság és a topligák

2021.01.18. 07:30
Három kézilabda-világbajnoki mérkőzés mellett négy labdarúgó összecsapást láthatunk a hétfői napon, de a lósport szerelmesei is …

Külföldi foci

Közvetítések: rangadó az első helyért Angliában, pályán a férfi kézilabda-válogatott

2021.01.17. 07:30
A Manchester United a Liverpoolhoz látogat a hét utolsó napján, míg a magyar férfi kézilabda-válogatott Uruguay ellen …

Külföldi foci

Közvetítések: főszerepben a topligák és a férfi kézilabda-világbajnokság

2021.01.16. 07:30
Napestig tartó kínálattal érkezik a szombati nap: láthatjuk a topligákat, a férfi kézilabda-vb-t és a Ferencváros női kézilabda csapatát …

Csapatsportok

Közvetítések: a magyar válogatott is megkezdi a kézi vb-t

2021.01.15. 07:30
Gulyás István együttese a koronavírustól megtépázott Zöld-foki Köztársaság csapatával találkozik Egyiptomban, de képernyőre kerül a római derbi is a Serie A-ból.

Csapatsportok

Közvetítések: rajtol a kézilabda-világbajnokság, főszerepben a labdarúgás

2021.01.13. 07:30
Elrajtol a 2021-es férfi kézilabda-világbajnokság, valamint Olasz Kupa, Spanyol Szuperkupa és Német Kupa mérkőzéseket is láthatunk többek …

Külföldi foci

Közvetítések: pályán a Manchester United és az AC Milan

2021.01.12. 07:30
A manchesteriek az első fordulóból pótolják a Burnley ellen elmaradt mérkőzésüket, míg a milánóiak a Torinot fogadják az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a keddi napon.

Csapatsportok

Közvetítések: pályán a Győri Audi ETO KC, rangadó az NBA-ben

2021.01.10. 07:30
A Győri Audi ETO KC a Valceához látogat a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, míg a Chicago Bulls a Los Angeles Clipperst fogadja az NBA-ben.

Külföldi foci

Közvetítések: rangadót a Bundesligában, folytatódik a női kézilabda Bajnokok Ligája

2021.01.09. 07:30
Az RB Leipzig a Borussia Dortmund ellen ugorhat az élre a német élvonalban, mg a Ferencváros női kézilabda csapata a CSM …

Csapatsportok

Közvetítések: pályán a Győri Audi ETO KC és a Sopron Basket

2021.01.06. 07:30
A győriek a Dunaújváros ellen játszanak a női kézilabda NB I-ben, míg a soproniak az Atomerőmű-KSC Szekszárdot fogadják a női kosárlabda NB I-ben, de láthatunk …

Külföldi foci

Közvetítések: az angol bajnok nyitja az új év első teljes hetét

2021.01.04. 07:30
A hét első napján képernyőre kerül a Liverpool, de Varga Kevin csapata is pályára lép a török élvonalban.