Közvetítések: visszavághat a Puskás Akadémia az Újpestnek

Szabó Róbert
Szabó Róbert

A felcsúti együttes ismét a lila-fehéreket látja vendégül, akárcsak nemrég a kupában, de emellett számos érdekes eseményt kínál nekünk a szombat, például Fucsovics Márton elődöntőjét is Rotterdamból.

Fotó: M4 Sport

9.20: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás (Eurosport 1)
9.50: Északisí-világbajnokság, északi összetett, Oberstdorf (Eurosport 2)
10.00:  Atlétika, fedett pályás Európa-bajnokság, Torun (M4 Sport)
10.00: Északisí-világbajnokság, északi összetett, férfi csapat, sprint, síugrás (Arena 4)
10.30: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás (Eurosport 1)
11.00: Sílövészet, világkupa, női sprint (Eurosport 2)
12.20: Északisí-világbajnokság, sífutás, női 30km, klasszikus stílus (Eurosport 2)
12.30: Kerékpár, Strade Bianche (Eurosport 1)
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Erzgebirge Aue-Hannover (Sport 1)
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Arsenal (Digisport 1)
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Watford-Nottingham Forrest (Arena 4)
13.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, világbajnokság (M4 Sport)
13.45: Darts, UK Open (Sport 2)
13.50: Kerékpár, Strade Bianche (Eurosport 1)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Getafe (Spíler 2)
14.15: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Slovan Bratislava-Dunaszerdahely (M4 Sport+)
14.30: Tenisz, WTA-torna, Lyon (Digisport 3)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Benevento (Digisport 2)
15.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam (Eurosport 2)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Leipzig (Sport 2)
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Krim Ljubljana-CSZKA Moszkva (Sport 1)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Southampton (Spíler 1)
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha (Digisport 1)
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály (Arena 4)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Sevilla (Spíler 2)
16.50: Északisí-világbajnokság, síugrás (Eurosport 1)
17.00: Labdarúgás, NB I, Paks-Mezőkövesd (M4 Sport+)
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Podravka Koprivnica - Rosztov-Don (Sport 1)
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Dortmund (Sport 2)
17:55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Sassuolo (Digisport 2)
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Wolverhampton (Spíler 1)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Eibar (Spíler 2)
18.30: Atlétika, fedett pályás Európa-bajnokság, Torun (M4 Sport)
18.45: Sznúker, Gibraltar Open (Eurosport 1)
18.55: Vízilabda, férfi Eurokupa, OSC-Pays d`Aix Natation (Digisport 1)
19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam (Eurosport 2)

19.30: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Újpest (M4 Sport+)
20.00: Darts, UK Open (Sport 1)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio (Digisport 1)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Barcelona (Spíler 2)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Leicester City (Digisport 2)

21.30: Golf, Arnold Palmer Invitational (Eurosport 2)

http://www.sportfaktor.hu/./pages/sportfaktor/contents/article/58761/pics/lead_800x600.jpg
Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Kézilabda,NB I,Bundesliga,Serie A,atlétika,Premier League,La Liga,Vízilabda,Tenisz,kerékpár,Alpesi sí,Bundesliga 2,sílövészet,Északisí-világbajnokság

További cikkek

Magyar foci

Bajnokok Ligája: magabiztos győzelemmel egy lépéssel közelebb a főtáblához a Ferencváros

2021.07.27. 21:00
A hazai 2–0-ás győzelmet követően idegenben 3–1-re nyert a Ferenváros a litván Zalgiris otthonában a Bajnokok …

Egyéni sportok

Tokió 2020: Vas Kata Blanka negyedik hegyi kerékpárban!

2021.07.27. 09:20
Vas Kata Blanka szenzációs versenyzéssel a negyedik helyen végzett a női hegyi kerékpárosok versenyében. A dobogó mindhárom fokára svájci versenyző állhat fel.

Csapatsportok

Tokió 2020: Brazília legyőzte a magyar csapatot, nehéz helyzetben a mieink

2021.07.27. 05:45
A magyar női kézilabda-válogatott 33-27-re kikapott Brazíliától és második vereségét követően nehéz helyzetbe került.

Egyéni sportok

Olimpiai Híradó: magyar helytállás és nagyszerű döntők - július 26.

2021.07.26. 17:30
Nem született magyar érem az olimpia harmadik versenynapján, de Márton Anna, a 4x100-as férfi gyorsúszóváltó és Bicsák Bence is kimagasló …

Egyéni sportok

Tokió 2020: drámai verseny után brit aranyérem hegyi kerékpárban

2021.07.26. 10:10
Az olimpia egyik legdrámaibb versenyét hozta a férfi moutain bike döntője. Az aranyérmet végül a brit Thomas Pidcock nyerte, Parti András a 32. helyen ért célba.

Csapatsportok

Tokió 2020: drámai végjátékban csúszott ki a győzelem a női vízilabdázók kezéből

2021.07.26. 09:35
Bár szinte végig vezetetett, a magyar női vízilabda-válogatott 10-10-es döntetlent játszott az oroszokkal az első tokiói …

Csapatsportok

Tokió 2020: vereséggel kezdtek a férfi vízilabdázók

2021.07.25. 05:30
A magyar férfi vízilabda-válogatott 10-9-es vereséget szenvedett Görögországtól az első olimpiai csoportmérkőzésén.

Egyéni sportok

Olimpiai Híradó: Szilágyi Áron történelmet írt - július 24.

2021.07.24. 17:35
Már az első hivatalos versenynapon megszületett a magyar küldöttség első aranyérme a tokiói olimpián. A nyitónapon összesen 11 aranyérem talált gazdára.

Egyéni sportok

Tokió 2020: Richard Carapaz 25 év után aranyérmet nyert Ecuadornak!

2021.07.24. 10:30
Az ecuadori Richard Carapaz magabiztos versenyzéssel nyerte meg a férfiak országúti mezőnyversenyét. Valter Attila teljesítette a távot

Magyar foci

Európa-konferencialiga: minimális különbséggel győzött az Újpest

2021.07.22. 22:55
Az Újpest 2-1-re legyőzte a Vaduzt az Európa-konferencialiga második selejtezőkörének első mérkőzésén.