Közvetítések: döntőt játszik Fucsovics Márton a rotterdami ATP-tornán

Szabó Róbert
Szabó Róbert

Élete első ATP 500-as tornadöntőjére készül Fucsovics Márton, de láthatjuk a férfi röplabda Magyar Kupa fináléját is többek között a hét utolsó napján.

Fotó: M4 Sport

9.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj (Digisport 3)
9.20: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás (Eurosport 1)
10.00: Atlétika, fedett pályás Európa-bajnokság, Torun (M4 Sport)
10.25: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás (Eurosport 1)
11.50: Sílövészet, világkupa, női üldözéses verseny (Eurosport 2)
12.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás (Eurosport 1)
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa (Digisport 1)
12.40: Északisí-világbajnokság, sífutás, 50km, klasszikus stílus (Eurosport 2)
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Newcastle United (Digisport 2)
13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Celtic FC (Arena 4)
13.35: Kerékpár, Belgium Kupa (Eurosport 1)
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Bietigheim-Győr (Sport 1)
13.45: Darts, UK Open (Sport 2)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Celta Vigo (Spíler 2)
14.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világbajnokság (M4 Sport)
14.00: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Szeged (M4 Sport+)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-AC Milan (Digisport 2)
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Fulham (Digisport 1)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Parma (Digisport 3)
15.10: Kerékpár, Párizs-Nizza (Eurosport 1)
15.35: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam (Eurosport 2)
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Buducnost-Ferencváros (Sport 1)
16.00: Labdarúgás, NB I, Bp. Honvéd-Kisvárda (M4 Sport+)
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid (Spíler 2)
17.00: Atlétika, fedett pályás Európa-bajnokság, Torun (M4 Sport)
17.00: Sznúker, Gibraltar Open (Eurosport 1)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Manchester United (Digisport 1)
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Vipers Kristiansand-Odense (Sport 1)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Cagliari (Digisport 2)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Arminia Bielefeld-Union Berlin (Sport 2)
18.00: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszeg-Ferencváros (M4 Sport+)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Levante (Spíler 2)

19.00: Röplabda, férfi Magyar Kupa, döntő, Pénzügyőr-Kaposvár (M4 Sport)
19.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires (Eurosport 2)
19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Islanders-Buffalo Sabres (Arena 4)
19.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Crystal Palace (Spíler 1)
19.55: Sznúker, Gibraltar Open (Eurosport 1)

20.00: Labdarúgás, NB I, Budafok-Fehérvár (M4 Sport+)
20.00: Darts, UK Open (Sport 2)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Bologna (Digisport 1)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Granada (Spíler 2)

21.00: Golf, Arnold Palmer Invitational (Eurosport 2)
21.30: Autósport, Nascar Cup Series, Pennzoil, Las Vegas (Arena 4)

http://www.sportfaktor.hu/./pages/sportfaktor/contents/article/58762/pics/lead_800x600.jpg
Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Kézilabda,NB I,Bundesliga,Serie A,atlétika,röplabda,Premier League,La Liga,Tenisz,kerékpár,darts

További cikkek

Magyar foci

Bajnokok Ligája: magabiztos győzelemmel egy lépéssel közelebb a főtáblához a Ferencváros

2021.07.27. 21:00
A hazai 2–0-ás győzelmet követően idegenben 3–1-re nyert a Ferenváros a litván Zalgiris otthonában a Bajnokok …

Egyéni sportok

Tokió 2020: Vas Kata Blanka negyedik hegyi kerékpárban!

2021.07.27. 09:20
Vas Kata Blanka szenzációs versenyzéssel a negyedik helyen végzett a női hegyi kerékpárosok versenyében. A dobogó mindhárom fokára svájci versenyző állhat fel.

Csapatsportok

Tokió 2020: Brazília legyőzte a magyar csapatot, nehéz helyzetben a mieink

2021.07.27. 05:45
A magyar női kézilabda-válogatott 33-27-re kikapott Brazíliától és második vereségét követően nehéz helyzetbe került.

Egyéni sportok

Tokió 2020: drámai verseny után brit aranyérem hegyi kerékpárban

2021.07.26. 10:10
Az olimpia egyik legdrámaibb versenyét hozta a férfi moutain bike döntője. Az aranyérmet végül a brit Thomas Pidcock nyerte, Parti András a 32. helyen ért célba.

Egyéni sportok

Olimpiai Híradó: Szilágyi Áron történelmet írt - július 24.

2021.07.24. 17:35
Már az első hivatalos versenynapon megszületett a magyar küldöttség első aranyérme a tokiói olimpián. A nyitónapon összesen 11 aranyérem talált gazdára.

Egyéni sportok

Tokió 2020: Richard Carapaz 25 év után aranyérmet nyert Ecuadornak!

2021.07.24. 10:30
Az ecuadori Richard Carapaz magabiztos versenyzéssel nyerte meg a férfiak országúti mezőnyversenyét. Valter Attila teljesítette a távot

Magyar foci

Európa-konferencialiga: minimális különbséggel győzött az Újpest

2021.07.22. 22:55
Az Újpest 2-1-re legyőzte a Vaduzt az Európa-konferencialiga második selejtezőkörének első mérkőzésén.

Magyar foci

Európa-konferencialiga: súlyos vereséget szenvedett és nehéz helyzetben a Puskás Akadémia

2021.07.22. 19:55
A Puskás Akadémia 3-0-s vereséget szenvedett Lettországban a harmadik számú európai kupasorozat második …

Külföldi foci

Olimpiai Híradó: brazil és mexikói győzelem a futballrangadókon - július 22.

2021.07.22. 18:05
Brazília Németországot, míg Mexikó Franciaországot verte könnyedén az olimpiai férfi futballtorna első fordulójában.

Külföldi foci

Tokió 2020: Brazília legyőzte Németországot a játéknap rangadóján (videó)

2021.07.22. 15:40
A címvédő Brazília a triplázó Richarlison vezérletével 4-2-re legyőzte Németországot az olimpiai futballtorna első körének legnagyobb …