Tokió 2020: méltó ellenfele volt a női kézilabdacsapat a franciáknak

2021.07.25. 16:00
A magyar női kézilabda-válogatott szoros csatában 30-29-re kikapott Franciaországtól a tokiói olimpia csoportkörében.

Tokió 2020: Siklósi Gergely ezüstérmes!

2021.07.25. 14:35
Siklósi Gergely 15-10-re elveszítette a döntőt a francia Romain Cannone ellen és így ezüstérmet szerzett a férfi párbajtőrözők versenyében.

Tokió 2020: Siklósi Gergely döntős!

2021.07.25. 12:20
A párbajtőröző Siklósi Gergely bejutott a döntőbe, miután 15-10-re legyőzte az olasz Andrea Santarellit.

Tokió 2020: a cselgáncsozó Pupp Réka is ötödik

2021.07.25. 11:35
Pupp Réka az ötödik helyen végzett a cselgáncsozók 52 kilogrammos súlycsoportjában a tokiói olimpián.

Tokió 2020: Péni István ötödik légpuskában

2021.07.25. 08:55
Péni István a pontszerző, ötödik helyen zárta a légpuskások 10 méteres versenyszámát a tokiói olimpián.

Tokió 2020: vereséggel kezdtek a férfi vízilabdázók

2021.07.25. 05:30
A magyar férfi vízilabda-válogatott 10-9-es vereséget szenvedett Görögországtól az első olimpiai csoportmérkőzésén.

Tokió 2020: Hosszú Katinka ötödik, Mihályvári-Farkas Viktória hatodik 400 vegyesen

2021.07.25. 04:25
Hosszú Katinka nagy csatában, a dobogóról leszorulva az ötödik helyen végzett a nők 400 méteres vegyesúszásának döntőjében. …

Tokió 2020: Verrasztó Dávid negyedik 400 méteres vegyesúszásban

2021.07.25. 03:40
Bár sokáig az éremért küzdött, végül minimális különbséggel lemaradt a dobogóról Verrasztó Dávid a 400 méteres vegyesúszás döntőjében.

Tokió 2020: az aranyért küzdhet Siklósi Gergely – ÉLŐ HÍRFOLYAM, július 25.

2021.07.25. 01:55
Siklósi Gergely fantasztikus menetelesévél a döntőig jutott, Pupp Réka és Péni István az ötödik helyen végzett. Kövesse élő, …

Olimpiai Híradó: Szilágyi Áron történelmet írt - július 24.

2021.07.24. 17:35
Már az első hivatalos versenynapon megszületett a magyar küldöttség első aranyérme a tokiói olimpián. A nyitónapon összesen 11 aranyérem talált gazdára.