Evezés

Se nem kajak, se nem kenu, de majdnem.

Paralimpiai Híradó: véget értek a játékok, 16 érmet szereztek a magyarok - szeptember 5.

2021.09.05. 15:50
Tokióban véget ért a 16. nyári paralimpiai játékok. amelyen a magyar sportolók összesen 16 érmet, közte 7 aranyat …

Vb-selejtezők: remeklő hollandok, újabb ukrán döntetlen (videó)

2021.09.04. 23:05
Hollandia 4-0-ra kiütötte Montenegrót, Ukrajna sorozatban ötödször is döntetlenre végzett a világbajnoki selejtezők mai játéknapján.

Női röplabda Eb: Olaszország trónfosztást hajtott végre a döntőben

2021.09.04. 22:20
Olaszország nyerte a női röplabda Európa-bajnokságot, miután a belgrádi döntőben 3:1 arányban legyőzte a kétszeres címvédő Szerbiát.

Labdarúgás: Portugália Debrecenben győzte le Katart (videó)

2021.09.04. 21:35
A Cristiano Ronaldo nélkül felálló Portugália 3-1-re legyőzte Katart a Debrecenben rendezett felkészülési mérkőzésen.

Öttusa: remek magyar szereplés a katonai világbajnokságon

2021.09.04. 20:00
Két aranyérmet és összesen öt érmet szereztek a magyar öttusázók a lengyelországi Drzonkówban rendezett katonai világbajnokságon.

Forma-1: Max Verstappen hazai pályán is az élről indulhat

2021.09.04. 16:45
A hazai pályán szereplő Max Verstappen 38 ezreddel maga mögé utasította Lewis Hamiltont és így az első rajtkockából kezdheti meg a Holland Nagydíjat.

Paralimpiai Híradó: zárásként egy kajakos bronz is összejött - szeptember 4.

2021.09.04. 14:05
A kajakos Varga Katalin bronzérmes lett, míg a távolugrásban aranyérmes Ekler Luca 400 méteres síkfutásban ötödikként végzett a …

Szalai Ádám koronavírus-tesztje pozitív lett

2021.09.04. 12:20
Szalai Ádám, a válogatott csapatkapitánya koronavírusos, ezért nem léphet pályára vasárnap az Albánia elleni vb-selejtezőn.

Kimi Räikkönen koronavírusos, kihagyja a Holland Nagydíjat

2021.09.04. 11:05
Az Alfa Romeo Racing hivatalos közleményben tudatta, hogy Kimi Räikkönen legutóbbi koronavírustesztje pozitív lett, így nem vesz részt a Holland Nagydíjon.

Paralimpia 2020: bronzérmes a kajakos Varga Katalin!

2021.09.04. 04:10
Varga Katalin remek versenyzéssel bronzérmet szerzett a tokiói paralimpián a női kajak KL2 200 méteres versenyében.