A koronavírus sok mindent elvett tőlünk. De van, amit nem a vírus vágott gallyra.

2021.05.24. 19:25
Felrobbant az internet Thomas Bach és John Coates kijelentése után, miszerint a veszélyhelyzet közepette is mindenképpen megrendezik az olimpiát.

Milák aranyozta be az Eb utolsó napját

2021.05.23. 20:25
Milák Kristóf vasárnap második aranyérmét szállította a Duna Arénában a vizes Európa-bajnokságon.

Kapás arany-, Hosszú ezüstérmes női 200 méter pillangón

2021.05.20. 19:00
Újabb éremeső a magyaroknál: Kapás Boglárka arany-, Hosszú Katinka pedig ezüstérmet nyert csütörtökön női 200 méter pillangón a budapesti úszó Európa-bajnokságon.

Puhl Sándor - Emődről a vb-döntőig

2021.05.20. 17:00
Ma sajnos az égiek voltak azok, akik hármat fújtak a sípba, véget vetve Puhl Sándor "nagy meccsének".

Jónyer Istvánt javasolják Nemzet Sportolója címre

2021.05.20. 14:05
Jónyer István négyszeres világbajnok asztaliteniszező az április 24-én elhunyt Monspart Sarolta tájfutó helyét venné át.

Meghalt Puhl Sándor, a világhírű magyar játékvezető

2021.05.20. 11:45
Halálhírét a Magyar Labdarúgó-szövetség közölte honlapján. 65 éves volt.

Egymást lövik a magyar sportlövők

2021.05.20. 10:00
Beszélhetnénk éppen a szép sikerekről is, de mégsem ettől hangos most a magyar sportsajtó.

Milák minden idők második legjobb úszásával nyert

2021.05.19. 21:20
Milák Kristóf minden idők második legjobb eredményével nyert, Kenderesi Tamás pedig harmadik lett férfi 200 méter pillangón a budapesti vizes Európa-bajnokságon, amelynek szerdai …

Labdarúgó NB I: három év után távozik a Ferencváros sikeredzője

2021.05.19. 19:40
Három év után távozik a Ferencvárostól Szergej Rebrov, a klub vezetőedzője, derült ki Kubatov Gábor Origónak adott interjújából. Az együttes tulajdonosa …