Kézilabda Bajnokok Ligája: nagyszerű fordítás után legyőzte a PSG-t a Veszprém

2021.09.16. 21:05
A Telekom Veszprém 34-31-re győzött a PSG ellen a Bajnokok Ligája első csoportfordulójában.

Kosárlabda: elhunyt Dusan Ivkovics, a jugoszláv aranycsapat szövetségi kapitánya

2021.09.16. 15:35
Életének 78. évében elhunyt Dusan Ivkovics, minden idők egyik legsikeresebb európai kosárlabdaedzője a jugoszláv és a szerb válogatott …

Bajnokok Ligája: folytatódik a Sheriff csodája (videó)

2021.09.15. 21:00
Az első főtáblás mérkőzését játszó Sheriff Tiraspol nagy meglepetésre 2-0-ra győzött a Shatar Donyeck ellen a Bajnokok Ligája első csoportfordulójának szerdai játéknapján.

Kézilabda Bajnokok Ligája: döntetlennel kezdett a Szeged

2021.09.15. 20:30
A magyar bajnok Pick Szeged 29-29-es döntetlent játszott a kézilabda Bajnokok Ligája első játéknapján a francia Montpellier otthonában.

Amerikai futball: az európai elitben a magyar válogatott!

2021.09.12. 21:20
A magyar amerikai futball-válogatott 44-19-re legyőzte Izraelt és így jövőre már az A-csoportos Európa-bajnokságon szerepelhet.

Jégkorong: az FTC könnyed győzelemmel nyerte a szuperkupát

2021.09.11. 20:05
Az FTC-Telekom remek első harmadot követően 6-2-re győzött a DEAC ellen és így megnyerte a Magyar Szuperkupát.

Női röplabda Eb: Olaszország trónfosztást hajtott végre a döntőben

2021.09.04. 22:20
Olaszország nyerte a női röplabda Európa-bajnokságot, miután a belgrádi döntőben 3:1 arányban legyőzte a kétszeres címvédő Szerbiát.

SEHA-liga: döntőbe került a Veszprém

2021.09.03. 22:15
A címvédő Telekom Veszprém 36-29-re legyőzte az ukrán Motor Zaporosjét és így bejutott a SEHA-liga döntőjébe.

Női jégkorong-vb: Kanada visszavette a trónt

2021.09.01. 09:45
A hazai pályán játszó kanadai női jégkorong-válogatott nyerte női jégkorong-világbajnokságot, miután a döntőben hosszabbítás után 3-2-re legyőzte az Egyesült Államokat.

Kézilabda: Golovin Vlagyimir a női kézilabda-válogatott új szövetségi kapitánya

2021.08.31. 13:50
A Magyar Kézilabda Szövetség bejelentette, hogy 2024-ig Golovin Vlagyimir irányítja a magyar női kézilabda-válogatottat.